Szanowni Państwo

Zapraszamy do współpracy z naszym biurem w zakresie profesjonalnej, nowoczesnej i kompleksowej obsługi księgowej małych i średnich przedsiębiorstw.

W ramach świadczonych usług zapewniamy prowadzenie spraw księgowych w wybranej przez Klienta formie, prowadzenie dokumentacji i rozliczeń kadrowo-płacowych, doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Wiemy, jak cennym i deficytowym zasobem jest czas, dlatego staramy się go pozyskać dla naszych Klientów. Aby tego dokonać oferujemy m.in. bezpłatny odbiór dokumentów na terenie Kraśnika i elastyczny czas pracy. Kontaktując się z Urzędem Skarbowym, ZUS-em i innymi urzędami w imieniu naszych Klientów, staramy się zwiększać komfort prowadzenia przez nich działalności gospodarczej, aby mogli skoncentrować się na prowadzeniu własnego biznesu. Zapewniamy pełne zaangażowanie, wysoką jakość podejmowanych działań, poufność powierzanych nam informacji i współpracę w atmosferze życzliwości i zrozumienia.

Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów, oferujemy możliwość wyboru mediów do kontaktu z biurem oraz pozyskiwania informacji i powiadomień o płatności podatków i składek ZUS. Usługi świadczymy w oparciu o nowoczesne programy księgowe.

Certyfikat Księgowy

Biuro posiada licencję Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz jest objęte ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej.

Jeśli liczą się dla Państwa doświadczenie, wiedza, rzetelność i konkurencyjne ceny, serdecznie zapraszamy do współpracy.